Cariere

Cautam coleg in Dep. Vanzari

Candidatul ideal
Persoana prezentabila cu bune abilitati in vanzari de produse metalurgice/industriale si nu numai, disponibila pentru deplasari in Ardeal (nord-est).
Cautam doi colegi cu bune abilitati in vanzari si comunicare B2B care sa faca deplasari Ardeal (nord-est) si un coleg pentru Moldova pentru intretinerea si extinderea relatiilor comerciale.
Experienta in vanzari poate fi un avantaj.
Se solicita cunostinte bune in utilizarea calculatorului si a pachetului Microsoft OFFICE.

Descrierea jobului
Gama de produse este variata, atat pentru magazine cu desfacere directa cat si pentru domeniul industrial.
Se asigura instruire, auto, telefon, laptop, precum si salariu atractiv, bonusuri din vanzari, etc.
Experienta nu este obligatorie.
Asteptam CV-urile voastre la office@cablerosteelgroup.ro

Descrierea companiei
Vizitati-ne site-ul.

Pentru detalii suplimentare:
0723.310.999 (Augustin)
0728.08.22.33 (Costel)

C.V. la email:
office@cablerosteelgroup.ro

31.05.2017

0 raspunsuri

Lasă un răspuns

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

eleven + seven =